Section 2 – to be deleted

BRADNINCH

Men : 

J. Berry  C. Daniells  N. Daniells  A.E. Elston  A. Phillips
 J. Phillips  G. Slade      

CULLOMPTON

Men :

M. Gannicliffe  C. Lane  R. Stack    

CULM VALE

Ladies :

T. Day, J/T  Rosemary Mayne, J/T  Margaret Shillabeer, J/T    

Men :

R. Bawden  M/C  A. Broom M/C  S. Broom M/C  C. Butt  P. Day M/C
J. Goff  A. Grandfield  M. Gwynne  M. Hawkins  A. Heard M/C
 J. Heard M/C  S. Luxon  R. Mayne  P. Murphy  K. Newcombe M/C
 M. Phillips  R. Pike M/C  D. Rice  E. Shillabeer  W. Sparkes
 D. Tuckett  M/C  B. Willis    

HEMYOCK

Ladies :

Margaret Brotheridge  Flo Chown  Sue Cridland  Penny Gale  Shirley Phillips
 Sue Risdon  Sue Trott      

Men :

J. Bendle  G. Brown  G. Chown  W. Clarke  M. Dear
 R. Drew  J. Heath  C. Risdon  R. Smith  E. Trott

SOUTH MOLTON

Ladies

S. Curtis (2017)  Barbara Goss  Gloria Jenkins  Toni McNeil J/T  Pam Parkhouse J/T
 Nan Peters  Shirley Webber      

Men :

C. Beer  J. Chapple  S. Clapp  M. Deans  D. Dennis
 S. Deveau  L. Edbrook  R.Evans  P. Goss  J. Griffin
 P. Hooper  P. McNeil  J. Moore  R. Moule  K. Parkhouse
 G. Short  A. Slee  D.R. Webber  G. Webber  R. Werner

TIVERTON

Men :

K. Atkins  G. Barnett  A. Butler  C. Frost  S. Maddocks
 D. Takle  K. Wright      

TIVERTON BOROUGH

Ladies :

A. Daniels (2017)  Margaret Gratton      

Men :

L. Daniells  G. Harrison  M. Hawkins  W. Jones  P. Kerslake M/C
 J. Tinham        

TIVERTON WEST END

Ladies :

Pauline Burton  Gillian Callaghan, J/T  Eve Lander  Maureen Robertson, J/T Margaret Sampson
 Chris Slade  Beryl Willis  Christina Woollacott, J/T    

Men :

K. Berry M/C  D. Blackwell  A. Burton  J. Callaghan  P. Chidgey
 J. Clapp  S. Clapp  R. Clarke  E. Edworthy  R. Enright
 R. Gregory  D. Hoaen M/C  J. Hoaen  K. Holley  W. Holley
 N. Howard M/C  C. Middleton  R. Naylor  M. Newcombe  L. Parkman
 R. Robertson M/C  T. Smith  S. Stevens  T. Woolacott  

UFFCULME

Ladies :

Tessa Shere        

Men : 

A. Jenkins  G. Jenkins  C. Fuller  D. Peek  R. Purrington